Konkurs pt. Kartka dla Biblioteki jest organizowany przez Bibliotekę Miejską im. ks. Konstantego Damrota w Kościerzynie z okazji jej 75-lecia.

Adresatami konkursu są czytelnicy w trzech przedziałach wiekowych: dzieci do lat 6, od 7 do 10 roku życia oraz od 11 do 15 roku życia. Konkurs polega na wykonaniu ciekawej, pomysłowej kartki wykonanej dowolną techniką w formatach A4 lub A5. Praca powinna nawiązać do jubileuszu 75-lecia lub do Biblioteki Miejskiej Kościerzynie.

Nagrodzone zostaną 3 najbardziej pomysłowe i najciekawiej wykonane prace z każdej grupy wiekowej. Do wygrania:

• 🥇 1 miejsce: bon o wartości 50 zł
  • 🥈 2 miejsce : bon o wartości 40 zł
  • 🥉 3 miejsce: bon o wartości 30 zł

Wykonaną pracę należy dostarczyć do Czytelni Biblioteki Miejskiej lub wysłać na adres: 83-400 Kościerzyna, ul. Rynek 21 z dopiskiem: Kartka dla Biblioteki – Czytelnia.

• Laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie 26.06.2022 na stronie www Biblioteki Miejskiej oraz portalu społecznościowym Facebook. Prace laureatów będą wyeksponowane w budynku biblioteki.
  • Prace należy dostarczyć do 22.06.2022 r.
  • Prace złożone po 22.06.2022 nie będą dopuszczone do etapu głosowania.
  • Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas XXII Targów Literatury Kaszubskiej i Pomorskiej 2 lipca.

Życzymy powodzenia!

Materiały do pobrania