Menu Zamknij
 
 
 

 

 

AKTUALNOŚCI

 

 

 

NOWOŚCI

Między nami chaos

Samuel Miller


Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy, kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny, traci stypendium i szansę na dobre studia. Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie, ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa.

Elita

Rachel Van Dyken


Tracey Rooks wygrywa stypendialną loterię i rozpoczyna naukę w prestiżowej prywatnej szkole. W Eagle Elite ma do czynienia ze wszystkim, czego do tej pory nie znała: przepychem, hierarchią i... nienawiścią. Dlaczego ta zwykła dziewczyna z farmy przyciąga uwagę wszystkich?

Opowiadania wszystkie

Clarice Lispector

Komplet fascynujących opowiadań legendarnej pisarki, zwanej „wielką czarownicą literatury brazylijskiej”, to wydarzenie na polskim rynku wydawniczym!Bohaterkami jej prozy są najczęściej kobiety – zmysłowe, inteligentne, zafascynowane mężczyznami o dużym potencjale intelektualnym, ale także wyobcowane, na granicy załamania nerwowego, duszące się w mieszczańskich konwenansach, próbujące pogodzić rolę gospodyni domowej z potrzebą zachowania indywidualnośc

https://ksiegarnia.pwn.pl/


Rytuały wody

Eva García Sáenz de Urturi

Kontynuacja thrillera kryminalnego roku 2019 – "Cisza białego miasta" W "Rytuałach wody" Eva García Sáenz de Urturi w mistrzowski sposób łączy trzymające w napięciu wątki seryjnych morderstw i rodzinnych tajemnic z niezwykłymi opisami zabytkowego miasta i emblematycznych miejsc prowincji Álava.


https://lubimyczytac.pl/


IKEA NA NOWO. ZRÓB TO PO SWOJEMU

Isabelle Bruno, Christine Baillet


Twoja kuchnia jest bliźniaczo podobna do kuchni sąsiada? Masz ochotę coś zmienić w salonie bez ponoszenia większych kosztów? A może spróbujesz samodzielnie wykonać zabawkę z nieoczywistych elementów?

stalking i inne formy przemocy emocjonalnej.

Dagmara Woźniakowska-Fajst


Autorka podejmuje temat uporczywego nękania (stalkingu) oraz innych form prześladowania emocjonalnego (mobbingu, bullyingu i molestowania seksualnego).

previous arrow
next arrow
Slider

 

ARTYKUŁY

Biblioteka Poleca #1

Biblioteka Poleca #1 wartościowe książki Drodzy Czytelnicy, rozpoczynamy CYKL postów polecających WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI, które będą nas uwrażliwiały, uświadamiały, inspirowały i motywowały do zmian na lepsze.…

 

WYDARZENIA

Nie odnaleziono wydarzeń!
 

}