Menu Zamknij

WYNIKI

‼️Głosowanie w wiosennym konkursie pt. “Pokaż nam, jak czytasz ze swoim pupilem” dobiegło końca. Nadszedł więc czas na ogłoszenie wyników. Gratulujemy wszystkim Uczestnikom pomysłowych zdjęć. Zgodnie z zasadą w regulaminie o unikatowości głosów sprawdziliśmy ilość dublujących się głosów. Komisja postanowiła przyznać drugie miejsce egzekwo 2 zdjęciom.
WYNIKI Z GODZINY 🕛 00:02, 24.05.2021
🥇1. miejsce (215 polubień): Weronika wraz z chomikiem Lisą czyta: “Dzieci z Bullerbyn”.
🥈2. miejsce (159 polubień) : Agatka wraz z pieskiem Dianą czyta: “Co skąd pochodzi?”
🥈2. miejsce (156 polubień): Marcelina lat 9.
🥉3. miejsce (106 polubień): P. Aleksandra czyta ze swoim pieskiem Diuną: “Wszechświat w twojej dłoni” Christophera Galfarda

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej 🏆. Od wtorku 📅 25 maja można odebrać nagrody w Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży (wt., śr., pt. 10-14, czw. 13-17).

 

Gratulujemy!Z okazji Tydzień Bibliotek 2021 oraz Dnia Bibliotekarza zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym pt. POKAŻ NAM, JAK CZYTASZ ZE SWOIM PUPILEM🐕🐈🐇🦜. W konkursie mogą wziąć udział WSZYSCY Czytelnicy niezależnie od wieku.😃

Konkurs pt. „Pokaż nam, jak czytasz ze swoim pupilem” jest organizowany przez Bibliotekę Miejską im. ks. Konstantego Damrota w Kościerzynie w ramach Tygodnia Bibliotek 2021.

Cele konkursu: Rozwijanie zainteresowań czytelniczych we wszystkich grupach wiekowych, popularyzacja czytelnictwa. Promowanie pozytywnych relacji między człowiekiem a zwierzęciem. Zachęcanie do udziału w wydarzeniach i konkursach organizowanych przez bibliotekę. Aktywizacja dzieci, młodzieży i osób dorosłych, rozwijanie kreatywności.

Konkurs polega na wykonaniu pomysłowego zdjęcia z książką i ze swoim pupilem. Do zdjęcia należy dołączyć krótki opis tego, dlaczego wybraliśmy właśnie tę książkę oraz imię zwierzaka. Zdjęcia mogą zostać poddane obróbce cyfrowej.  Zdjęcie należy wysłać pocztą elektroniczną na adres ikonka.bm@koscierzyna.gda.pl w formie załącznika do e-maila lub w prywatnej wiadomości na Facebooku naszej biblioteki od 8.05.2021 r. do 18.05.2021 r. Prace złożone po 18.05.2021 r. nie będą dopuszczone do etapu głosowania.  Głosowanie będzie trwało w terminie: 19-23.05.2021 r. na Facebooku Biblioteki Miejskiej.  Laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie przez umieszczenie wyników na stronie internetowej oraz Facebooku Biblioteki Miejskiej 24.05.2021 r.

 

Regulamin do pobrania:  REGULAMIN-WIOSENNEGO-KONKURSU-FOTOGRAFICZNEGO-PT

 

 

 

Opublikowany wAktualność
}