Menu Zamknij

Noc Bibliotek 2020 pt. Klimat na Czytanie w Bibliotece Miejskiej w Kościerzynie

 

Dnia 10 października 2020 roku od godziny 19:00 zapraszamy na wirtualną Noc Bibliotek, w tym roku pod hasłem: Klimat na Czytanie. Wydarzenie będzie odbywać się na stronie www Biblioteki Miejskiej oraz na portalach społecznościowych (Facebook i Instagram).

W trakcie trwania akcji proponujemy wirtualny spacer po naszej bibliotece, któremu towarzyszyć będą ciekawie zaaranżowane kąciki tematyczne we wszystkich działach bibliotecznych. Nasz wirtualny spacer to nie tylko niesamowita okazja do odwiedzenia biblioteki bez wychodzenia z domu, ale również niekonwencjonalny sposób na poznanie chociaż niewielkiej części naszego księgozbioru, podzielonego tematyczne na wspomniane wyżej kąciki: Klimat na… kryminał, klimat na… miłość, klimat na…przygodę, klimat na…naukę oraz klimat na…ekologię.

Jako Biblioteka Miejska zawsze staramy się, aby każda Czytelniczka i każdy Czytelnik czuli u nas sprzyjający, dobry klimat… na czytanie swoich ulubionych lektur. Do zobaczenia w bibliotece!

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. 
(Źródło cytatu: https://nocbibliotek.ceo.org.pl/o-akcji/)

 

Opublikowany wBez kategorii
}