Menu Zamknij

PRACA BIBLIOTEKI WSTRZYMANA

Drodzy Czytelnicy, NIESTETY w związku z rekordową ilością zarażeń premier Mateusz Morawiecki zapowiedział ZAMKNIĘCIE dla użytkowników instytucji kultury od 7 (sobota) do 29 listopada (niedziela) 2020 roku. Zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej również Biblioteka Miejska w Kościerzynie będzie w tym czasie zamknięta, gdyż NAJWAŻNIEJSZE jest ZDROWIE. WSZYSTKIE WYPOŻYCZONE KSIĄŻKI PRZEDŁUŻAMY PAŃSTWU DO CZASU PONOWNEGO OTWARCIA. Zamawiamy dla Was mnóstwo nowych, ciekawych książek, opracujemy je i jak tylko skończy się przymusowe zamknięcie – będziemy z radością na Was czekać. Życzymy Państwu dużo zdrowia, dbajcie o siebie i prosimy – zostańcie w domu.
Drodzy Czytelnicy, od poniedziałku 30 listopada OTWIERAMY dla Was WYPOŻYCZALNIĘ DLA DOROSŁYCH ORAZ WYPOŻYCZALNIĘ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Pracujemy w okrojonym składzie, dlatego Czytelnia pozostaje zamknięta do odwołania.
  • Z uwagi na wiele zarażeń w Powiecie Kościerskim skracamy godziny otwarcia. Przypominamy o ZAKRYWANIU MASECZKĄ UST I NOSA oraz zachowywaniu dystansu.
  • Prosimy o wyrozumiałość, wszystkie nasze działania służą naszemu wspólnemu zdrowiu.
  • Prosimy o UDOSTĘPNIANIE tej informacji.
  • Książki z Czytelni można zwracać w Wypożyczalni dla dorosłych.

Do zobaczenia w Bibliotece Miejskiej!

 

Rozporządzenie_z_dnia_6112020_zmieniające_rozporządzenie_w_sprawie_ustanowienia_określonych_ograniczeń,_nakazów_i_zakazów_w_związku_z_wystąpieniem_stanu_epidemii

 

Opublikowany wBez kategorii
}